Jesteś tutaj

Polecamy: 7JK wraca z nowym albumem!

Z największą przyjemnością donosimy, że lada dzień ukaże się druga płyta polsko-angielskiego duetu 7JK (Matt Howden / Sieben oraz Maciej Frett z grupy Job Karma) pt. „Ride the Solar Tide”.
Płyta swoją oficjalną premierę będzie miała 3go listopada podczas XV Wrocław Industrial Festival, a promować ją będzie specjalny koncert 7JK w przepięknej Synagodze pod Białym Bocianem.
więcej tu: http://industrialart.eu/wroclaw-industrial-festival/15-wroclaw-industria...

 

Tutaj można posłuchać 1 utworu https://7jkmusic.bandcamp.com/track/the-centre-of-the-universe

 

Matt Howden o płycie:
„To była olbrzymia przyjemność nagrywać drugi album 7JK z Maćkiem Frettem (mała zmiana w składzie, teraz 7JK to tylko my w dwójkę). Płyta była nagrywana w ten sposób,  że Maciek przesyłał mi beaty + partie syntezatorów oraz ogólny nastrój utworu. Maciek nagrywał w swoim studio we Wrocławiu, a ja w moim w Sheffield dogrywałem smyczki, czasami bass, sample głosów oraz wokale. Czasami baaardzo wiele warstw skrzypiec i wokali! Następnie wysyłałem to Maćkowi który miksował całość w gotowy utwór, często kawalek krążył wielokrotnie w tą i z powrotem, zanim stwierdzaliśmy że jest to ostateczna wersja. Obaj jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Specjalne podziękowania należą się też Martinowi Bedfordowi za wspaniały art work na okładce płyty, który idealnie współgra z muzyczną zawartością.”

Lista utworów:

1 Liftoff for 7JK
2 The Centre Of The Universe
3 Barry The Astonishing
4 Dark Energy
5 Guidance is Internal
6 Slow Flow Snowflake
7 Black Hole Entropy
8 The Next Great Page Turn
9 Undergrowth
10 Starseed

wydawca: Redroom Rec/ UK 2016

https://www.facebook.com/7JKband/

https://7jkmusic.bandcamp.com/

Płytę można nabyć pisząc na: frett@jobkarma.pl
lub tu: http://matthowden.com/wordpress/shop/

 

!ENJOY THE RIDE INTO SPACE!

matt howden maciek frett