Jesteś tutaj

3KWADRA

koncerty:
UCHYLAK
SLEEZY DOG
BY THE SPIRITS
GALAXY OF FLESH
CLUB ALPINO
AB INTRA
MAREK JEŻYNA & MICHAŁ KRAWCZUK

wykład: DARIUSZ MISIUNA (OKULTURA, TRANS/WIZJE)
"Blaski i cienie renesansu psychodelicznego" to opowieść o fenomenie wzmożonego zainteresowania substancjami psychodelicznymi w nauce i medycynie. Jak to się stało, że środki, które jeszcze nie tak dawno uważano za niebezpieczne narkotyki, traktuje się obecnie jako leki na różne problemy psychiczne? Jak to się ma do rewolucji psychodelicznej z lat 60. XX wieku? I jakie wiążą się z tym nadzieje i zagrożenia.
_____________________________________________
NOCLEGI
 

rezerwacja noclegu = email: arek@jobkarma.pl
uwaga: rezerwacje wyłącznie na oba dni.

wstęp na koncerty/wykład płatny osobno na miejscu - 
50 zł (karnet 2 dniowy)

________________________________________________

idea:
Poszukując nowych kontekstów i nowych relacji umiejscawiamy działania artystyczne w nieoczywistej dlań przestrzeni, której charakter wyznaczają bliskość natury i poczucie izolacji. Zapraszamy na multimedialne przedsięwzięcie do schroniska HALA SZRENICKA. Trwający dwa dni projekt, odnoszący się do środowiskowych walorów miejsca (Karkonosze) i szanujący jego charakter, stanowi w zamyśle sensoryczną podróż, w której waloryzacji ulega dźwięk, obraz oraz indywidualne relacje z naturą. Wydarzeniom będą towarzyszyć wykłady i spotkania związane z walorami Karkonoszy, jego historią a także historią regionu.Wykłady poprowadzi Dariusz Misiuna założyciel Wydawnictwa Okultura, którego głównym celem jest dostarczanie oraz popularyzacja idei i koncepcji transgresyjnych i alternatywnych wobec dominującego porządku kulturowego. 

_______________________________________________
„Projekt jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego”,

Organizacja: Industrial Art i Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego.