Jesteś tutaj

POLECAMY!

Kalisz Ambient Festiwal to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej wielkopolsce. Tym samym jest to doskonała okazja dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.

Na tegorocznej edycji festiwalu wystąpią: legenda muzyki elektro-industrial z lat 80 grupa Dusseldorf, nominowany do paszportów polityki w 2013 roku Kuba Ziołek z projektem Stara Rzeka, jeden z najbardziej znanych i cenionych projektów dark ambientowych na polskiej scenie duet Bisclaveret, dwa projekty ze Stanów Zjednoczonych: 23 Threads i Different State. Tym samym będzie to pierwszy od 10 lat koncert Different State w Polsce oraz pierwszy po 20 latach milczenia koncert 23 Threads. Skład uzupełni kaliski duet elektro-ambientowy SZUMiKURZ. Jednak to jeszcze nie koniec. Po koncercie odbędzie się after party, które poprowadzi Dawid Chrapla. Muzyk, znany z takich projektów jak Synapsis i Accomplice Affair. Zapowiada się impreza do białego rana! 

Cena biletu w przedsprzedaży 24 zł. 
Bilety będą dostępne w klubie "Urwany Film" od 14.09.2015 do 23.10.2015. Będzie można je także zamówić mailowo z podaniem imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania pod adresem: ritchie2@wp.pl również od 14.09.2015 do 23.10.2015 do północy.

Cena biletu w dniu koncertu 30zł.

Oficjalna strona internetowa festiwalu:
http://kaliszambient.pl/

Oficjalny profil na facebooku:
https://www.facebook.com/KaliszAmbientFestiwal?fref=ts

IV KAF - LINE-UP:

BISCLAVERET (PL)
DÜSSELDORF(PL)
DIFFERENT STATE (USA)
23 THREADS (USA)
STARA RZEKA (PL)
SZUMiKURZ (PL)
DAWID CHRAPLA (PL) - AFTER PARTY