Jesteś tutaj

PODWODNY WROCŁAW 2018

KONCERTY w LEŻAKOWNI:

ALLES - ANVILED - CABARET GREY - POTH -RAIN O’CLOCK - MACIEJ ORYL BAND - MELIKA - MONSTERGOD - SITARTRONIC 

KALAFONIA to scena Fundacji Kalambur na Podwodnym Wrocławiu 2018
KALAFONIA - to wspólne muzykowanie ludzi różnych światów, którzy przewinęli się przez Kalambur przez ostatnią dekadę. To jamm session, trochę zaaranżowany ale jednak nieobliczalny i improwizowany
KALAFONIA - wydarzy się wprzestrzeni zwanej klubem w godzinach 21.00 - 1.00. 

KALAFONIA - to dźwięki z zespołów wrocławskich: Witaminy / Karbido / Kormorany / EABS / Di Aria / Papadram / Kapela Timingeriu / Jazz Blasters / Joint Division / Foliba / Triology / Las Rzeczy / ……. 
KALAFONIA - to ludzie, bywalcy Kala : Litwiniec / Witkowski / Monteur / Piosik / Sikora / Rachoń / Tuńczyk / Golc / Nowicki / Gaja / Rak / Kurek / Otwinowski / Kulas / Olek / Kuziela / Timingeriu / Jankowski / Konieczny / Geber / Hejne / Rybicki / Styrcz / Dębiński / Janus / Mikłasz / Stuczyński / Purzycki / Sosna / …… i pewnie wielu innych


WYSTAWA SCENY SZTUKI INTERMEDIALNEJ / XI edycja ’’CYTAT/DIALOG/RELACJA/INTERAKCJA’’

/wystawa, instalacje, fotografia, projekcje, pokazy, poezja, performance, efemeryczne działania twórcze /
otwarcie 23.06.2017 /sobota, godz. 19.00/ 
Galeria Browar Mieszczański, ul. Hubska 44 , Wrocław

/kurator wystawy; Małgorzata Kazimierczak/ 

Zapraszamy na XI edycję wydarzenia artystycznego, wystawy Sceny Sztuki Intermedialnej, której celem jest manifestacja różnorodności i indywidualności twórczych postaw działających na styku mediów, gatunków i kategorii sztuki. Tegoroczne hasło wystawy CYTAT można interpretować na wiele sposobów; przede wszystkim, jako twórczy dialog. Dialog prowadzony z historią sztuki, filozofią, wielowarstwową spuścizną intelektualno-kulturową oraz wszystkim, co nas otacza, jako cytat z rzeczywistości. Koncepcja działań nawiązuje do procesu twórczej relacji, prowadzonej np. z innym artystą, z inną myślą, teorią, miejscem, przestrzenią lub zjawiskiem. Cytat może być przyczyną interakcji pomiędzy dwoma różnymi punktami widzenia, prowadząc do poszerzonego odbioru, rozumienia, doświadczania i działania. 
Grupa wrocławskich zaangażowanych artystów związanych z ASP i artystów niezależnych została poproszona o przeprowadzenie badań nad zagadnieniem i znaczeniem własnego rozumienia tytułowego pojęcia. Założeniem projektu jest sprawdzanie możliwości artystycznych relacji w kontekście komunikacji z widzem i wzajemnej interakcji. Wystawa i pokazy przewidziane są w industrialnej przestrzeni Browaru Mieszczańskiego, która wypełni się koncepcjami i realizacjami artystycznymi, będącymi wynikiem przemyśleń i procesu twórczego. To połączenie wielu różnych indywidualnych artystycznych wypowiedzi składających się na wzajemną komunikację, wymianę z odbiorcą i wspólną obecność.
Wydarzenia na otwarciu wystawy;

Działania performance, wystąpienia autorskie artystów.
/ Ewa Sonnenberg – działania poetyckie w dialogu z aktorem i muzykiem Ju Ghan ( kontrabas)/
/ Pokaz Grupy Działań Artystycznych‘’ Sześć krzeseł’’ Lorena Montenegro-Bakalarz, Jose Luis Sosa, Tomasz Urban pod kierunkiem Beaty Bols /
/ Live act 2018 (pokaz video z muzyką "na żywo") Michał Sikorski - video, muzyka (klarnet basowy, elektronika), Konrad Konieczny - kontrabas/

Wystawa /Artyści :
Daria Milecka
Andrzej Kostołowski
Ewa Zarzycka
Leon Podsiadły
Grażyna Jaskierska-Albrzykowska
Magdalena Grzybowska
Christos Mandzios
Marek Sienkiewicz
Tomasz Opania
Andrzej Dudek Durer
Krzysztof Skarbek
Aleksandra Janik
Jerzy Kosałka
Alicja Jodko
Paweł Jarodzki
Bożena Grzyb-Jarodzka
Tomasz Domański
Anna Płotnicka
Wojciech Pukocz
Michał Sikorski
Elżbieta Jańczak-Wałaszek
Krzysztof Wałaszek
Lev Stern
Anna Szewczyk
Lech Twardowski
Renata Micherda-Jarodzka
Maciej Albrzykowski
Andrzej Kosowski
Grzegorz Niemyjski
Mira Boczniowicz
Małgorzata Kazimierczak 
Marek Marchwicki
Krystyna Szczepaniak
Zdzisław Nitka
MC Salus
Marcin Harlender
Michał Staszczak
Radosław Keler
Marcin Michalak
Marek Grzyb
Ewa Martyniszyn
Piotr Komorowski
Beata Bols
Mirosław Rajkowski
Piotr Saul
Witold Owczarek
Wacław Ropiecki
Maria Bitka
Tomasz Matusewicz
Na wystawie zaprezentowane zostaną koncepcje i projekty, które powstały w wyniku współpracy pomiędzy Akademią Sztuk Pięknych im. E Gepperta we Wrocławiu Pracownią Intermediów Katedry Rzeźby i Działań Przestrzennych a Uniwersytetem Wrocławskim Instytutem Kulturoznawstwa, pod kierunkiem; Małgorzaty Kazimierczak ASP i Magdaleny Zamorskiej UWr.
Autorzy projektów zespołowych ASP/UWr: 
/Jarek Słomski, Liosha Vaschkevich, Weronika Mazurek, Katarzyna Leszczyńska/ 
/ Katarzyna Leszczyńska, Weronika Mazurek, Jarosław Słomski, Liosha Vashkevich / Magdalena Grabiec, Mateusz Król, Klaudia Wydra, Nikola Zych / Mateusz Robert Bocheński, Michał Tymon Chmielewski, Adrianna Lach-Lewandowska, Kamila Weissbek / Karol Bijata, Viktoriia Lutsiv / Krystian Ławnik, Ewa Pawlińska, Laura Wojtasińska / Barbara Całkowska, Mikołaj Drożdżowski, Dominik Huzior, Agnieszka Krawiec / Roksana Hreczuch, Katsiaryna Hrybenka, Aleksandra Klimowska, Martyna Stróżyna, Albert Wrotnowski /

WYSTAWY na terenie Browaru:

- Prezentacja katedry szkła wrocławskiej ASP .Kurator: Marzena Krzemińska

- prezentacja rzeźby studentów i wykładowców wydziału rzeźby wrocławskiej ASP

- Jan Zawadzki- wystawa fotogarfii

-Wystawa „Prześwit” to prezentacja prac indywidualnych Mai Gajewskiej- malarki, absolwentki tutejszej ASP oraz prac stworzonych wspólnie z wrocławskim muzykiem Arnoldem Górką.

- ECHO/wystawa zbiorowa/Galeria Stajnia/kuratorzy: A. Bujak, H. Bujak
Echo – pogłos, szmer jawi się niewyraźnie, jako dalekie odbicie, przywołanie tego co było. Jest zniekształconą pierwotną wiadomością, samotnym powtórzeniem, wspomnieniem.
Uczestnicy: Karol Babicz, Paweł Czekański, Karolina Freino, Roland Grabkowski, Magda Grzybowska, Mariusz Kosiba, Wojciech Małek, Marcin Michalak, Michał Staszczak, Karolina Szymanowska, Anna Bujak, Hubert Bujak

Michał Pietrzak-"Granice"

Dorota Skowrońska -" Portret z dawnymi mistrzami w tle".Artystka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia psychologiem społecznym, a od 20 lat zawodowo zajmuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi w międzynarodowych firmach, zaś z miłości po godzinach jest fotografem. Spośród wielu jej fotograficznych zainteresowań, od siedmiu lat koncentruje się na fotografii portretowej podążając śladami ukochanych mistrzów malarstwa. 

MINIMALIA/kurator A. Bujak/
Cykl MINIMALIA to prezentacja indywidualnych „minimalnych” ekspozycji/pokazów artystycznych 
w postindustrialnej przestrzeni miejskiej.
Uczestnicy: 
Janusz Jasiński/Ingerencja
Próba zaaranżowania wybranej przestrzeni za pomocą autorskich, geometrycznych form, nadanie jej nowego, dynamicznego charakteru. 
Janusz Jasiński, absolwent Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z Rzeźby w 2012 roku. Pracuje i tworzy we Wrocławiu. Zajmuje się rzeźbą i rysunkiem.

Piotr Olejarz/Odliczanie
Odliczanie (instalacja rysunkowa) - próbuje zobrazować trudny okres, jakim jest czas oczekiwania autora wystawy, na moment końca przygotowań ekspozycji i początek trwania wystawy. W dniu wernisażu ekspozycja zaczyna „żyć własnym życiem”, narażona na wszelką krytykę. Instalacja rysunkowa nawiązuje wizualnie, do utrwalonego przez pop-kulturę, więziennego zapisu upływu czasu.
Piotr Olejarz - urodziłem się w Częstochowie, jednak mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Zajmuję się grafiką użytkową (szczególnie plakatem) a także rysunkiem. Na co dzień staram się nie narzekać, 
z różnym skutkiem. 

Dorota Morawiec-Winiarska/Powinowactwo form
W swojej pracy skupiam się na relacji pomiędzy dzieckiem a kobietą - matką. Korzystając z intuicji i wyobraźni - metodą powielania póz, ruchów jednej bądź dwóch figur, komponuję swoje prace z myślą 
o tym, co związane jest ze środkami formalnymi. 
Dorota Morawiec - Winiarska (ur. 1989). W latach 2010 - 2016, studia na Wydziale Malarstwa i Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Należy do kolektywu artystycznego Thinkpink Gang. Zajmuje się rzeźbą i rysunkiem. 

Ala Shavashevich/To było większe, póki my nie wzrośliśmy
Duże staje się małym, wspomnienia zmniejszają wszystko czyniąc to odległym. W końcu otrzymujemy coś w rodzaju «zabawkowej pamięci». Ala Savashevich urodziła się w m. Stolin, Białoruś. 2010-2014 - studia w Katedrze Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Mińsku, Białoruś́. 2014-2017 - studia w Katedrze Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie mieszka i pracuje we Wrocławiu.

BIOFILIA/Anna Bujak/wystawa indywidualna/Koszykówka
Jak ujawnić moment kiedy z bezkształtnej ciemnej materii powstaje określona konstrukcja? 
Przejście z chłodnej czarnej pustki ku wszelkiej klarownej żywej formie to afirmacja życia. 
Anna Bujak, rzeźbiarka, autorka instalacji i fotomontaży. W swojej praktyce artystycznej zajmuje się badaniem relacji między światem ludzi i światem natury. Tworzy swoiste wizualne narracje, wykorzystując różnorodne materiały.


Karolina Gajda/Transmutacja No.1/wystawa indywidualna w przestrzeni Browaru Mieszczańskiego/kurator A. Bujak
TRANSMUTACJA NO.1 – jest częścią grupy obiektów, bazujących na przywołanym kształcie sześcianu, który ulega różnym transformacjom. Ingerencja w ich pierwotną formę zmienia jego semiotyczne znaczenie i nadaje nowe właściwości.
Karolina Gajda- ur. 1993 w Legnicy. Dyplomantka na V roku rzeźby w pracowni prof. Christosa Mandziosa. Jej ulubionym materiałem rzeźbiarskim jest metal. Artystka lubi przywoływać znane formy, przekształcać je w różny sposób i bawić się ich znaczeniem.

NA JAWIE/wystawa zbiorowa/studenci ASP/kurator H. Bujak
Wystawa „Na jawie” to przegląd artystycznych działań studentów trzeciego i czwartego roku rzeźby wrocławskiej ASP. Idea wystawy powstała z inspiracji industrialnym charakterem miejsca i odnosi się 
do znaczeń tworzonych przez obiekty artystyczne, dających o sobie znać w zetknięciu z mroczną, zaciemnioną przestrzenią wystawy. Wydobyte za pomocą instalacji świetlnej obiekty, stają się punktami odniesienia dla myśli poruszającej się w ciemnym obszarze rzeczywistości.
uczestnicy: Aleksandra Bojarowska, Hubert Bujak, Agata Czacharska, Klaudia Giwojno, Magdalena Grabiec, Karolina Groń, Jakub Jakubowicz, Aleksandra Klimowska, Daniel Kotowicz, Janina Kudlaszyk, Ada Lach-Lewandowska, Viktoriia Lutsiv, Ewa Pawlińska, Karina Reclik, Klaudia Ślusarczyk, Katarzyna Wcisło, Albert Wrotnowski, Klaudia Wydra, Nikola Zych, Basia Żłobińska. 

- performance oraz instalacja artystyczna Agnieszki Magerle

- Prezentacja fotografii i wideo przeglądu fotografii otworkowej OFFO : to edycja cyklicznej imprezy gromadzącej twórców posługujących się fotografią otworkową. Jej celem jest ukazanie możliwości, jakie daje ta technika i przybliżenie jej możliwie najszerszej publiczności. W piątej edycji festiwalu biorą udział artyści z: Argentyny, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Chin, Ukrainy, Rosji, Austrii, Niemiec, Bułgarii, Szwajcarii i z Polski. Celem prezentowanych podczas festiwalu wystaw jest ukazanie możliwości, jakie daje fotografia otworkowa i przybliżenie jej możliwie najszerszej publiczności.
Autorzy polscy :
Piotr Piro Bar – Brzezia Łąka/Kiełczów,Roman Baran – Brzeg, Tomasz Bielawski – Krasnosielc, Tomasz Chowaniec – Jurgów, Janusz Drobisz – Ruda Śląska, Barbara Englender – Jastrzębie-Zdrój, Witold Englender – Jastrzębie-Zdrój, Adam Fleks – Gdańsk, Michalina Hendrys – Kraków, Paweł Janczaruk – Zielona Góra, Ryszard Karczmarski – Chełm, Jakub Kaszuba – Jaworzno, Marzena Kolarz – Kraków, Jakub Kolbusz – Zgłobice, Justyna Komar – Warszawa, Tomasz Kowalczyk – Kraków, Piotr Kucia – Warszawa, Kuba Luboradzki – Warszawa, Zbigniew Ładygin – Zakopane, Piotr Merda – Gorzów Wielkopolski, Ewa Młodzianowska – Gdańsk, Kamil Myszkowski – Sosnowiec, Magdalena Nowak – Gdynia, Łukasz Podolski – Działdowo, Arkadiusz Podstawka – Wrocław, Ryszard Poprawski – Zielona Góra, Wojciech Neprosti Potocki – Wrocław, Grzegorz Sawa-Borysławski – Wrocław, Wiesława Stasińska – Broniszów, Krzysztof Szlapa – Katowice, Magdalena Wanat – Zakopane, Tomasz Warzyński – Mosina, Ryszard Antoni Wójcik – Kraków
Autorzy zagraniczni:
Nancy Breslin – Washington – USA, Stanisław Chomicki – Hainburg – Niemcy – Deutschland, Bogdan Chorostian – Littleport – Anglia – England, Marcela Chrenšťová – Plzeň – Czechy – Czech Republic, Michaela Davidova – Cardiff – Wielka Brytania – United Kingdom, Matthias Hagemann – Berlin – Niemcy – Deutschland, Jiří Hanzel – Karviná-Hranice – Czechy – Česká Republika, Lena Källberg – Årsta – Szwecja – Sweden, georgia Krawiec – Berlin – Niemcy – Deutschland, Michal Kurota – Žilina – Słowacja – Slovensko, Andras Ladai – Berkeley – USA, Marie-Noëlle Leroy – Arcy-sur-Cure – Francja – France, Grzegorz Linkiewicz – Leeds – Wielka Brytania – United Kingdom, Kateřina Machulková – Ostrava – Czechy – Czech Republic, Adelino Marques – Gondomar – Portugalia – Portugal, Svitlana Myslyvets – Kijów – Ukraina – Ukraine, Scott Perry – Galleywood – Wielka Brytania – United Kingdom, Roman Savitskiy – Kijów – Ukraina – Ukraine, Anton Svrček – Karviná-Mizerov – Czechy – Czech Republic, Peter Wiklund – Hägersten – Szwecja – Sweden
Grupy twórcze – Groups:
ACSAF: Cesare Bossi, Olimpia Hruska, Marco Mandrici, Massimo Pelagagge, Beautifulook Association (Francesco Andrea Mirabella, Gabriele Maschio) – Włochy – Italia, Formacja otworkowa „Bóle Głowy Team”: Grzegorz Sidorowicz, Krzysztof Jędrzejczyk – Bolesławiec – Polska, Fundacja 2,8: Sławomir Mielnik i Sławoj Dubiel – Opole – Polska, Klub „Moment”: Piotr Nowak (lider klubu) oraz Piotr Merda, Piotr Breś, Damian Kołodziejczyk, Katarzyna Kuchowicz – Września – Polska, Projeto Lá Tinha / LataTxo: Diego Marques Bastos Cunha (coordinator of the exhibition), Maitane Sarralde Ussia, José Maria Jacinto – Lisbona – Lisboa – Portugalia – Portugal, Grupa Solarigrafia Dębica: Tomasz Ciepielowski, Piotr Fic, Krzysztof Nieradka – Dębica – Polska, Tandem Fotograficzny Kaszuby: Jakub Kaszuba, Krzysztof Sowa – Jaworzno – Polska, Wystawa grupowa uczestników zajęć fotograficznych prowadzonych w Brzeskim Centrum Kultury w Brzegu: Roman Baran (koordynator wystawy) – Brzeg – Polska
Wystawy towarzyszące :
Lulu Ferreira – Belem-São Paulo – Brazylia – Brasil, Lena Jabłońska – Warszawa – Polska 
Tylko OFFO Objazdowe – „OFFO on the way” only:
Barbara Panek-Sarnowska – Kamionka – Polska, Małgorzata Panek – Wrocław – Polska, Piotr Rosolak – Kielce – Polska, Marek Sarnowski – Kamionka – Polska, Tomasz Walów – Wrocław – Polska.
Kurator:Michał Pietrzak


MINIMALIA/kurator A. Bujak/ w przestrzeni Browaru Mieszczańskiego
Cykl MINIMALIA to prezentacja indywidualnych „minimalnych” ekspozycji/pokazów artystycznych 
w postindustrialnej przestrzeni miejskiej.
Uczestnicy: 
Janusz Jasiński/Ingerencja
Próba zaaranżowania wybranej przestrzeni za pomocą autorskich, geometrycznych form, nadanie jej nowego, dynamicznego charakteru. 
Janusz Jasiński, absolwent Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z Rzeźby w 2012 roku. Pracuje i tworzy we Wrocławiu. Zajmuje się rzeźbą i rysunkiem.
Piotr Olejarz/Odliczanie
Odliczanie (instalacja rysunkowa) - próbuje zobrazować trudny okres, jakim jest czas oczekiwania autora wystawy, na moment końca przygotowań ekspozycji i początek trwania wystawy. W dniu wernisażu ekspozycja zaczyna „żyć własnym życiem”, narażona na wszelką krytykę. Instalacja rysunkowa nawiązuje wizualnie, do utrwalonego przez pop-kulturę, więziennego zapisu upływu czasu.
Piotr Olejarz - urodziłem się w Częstochowie, jednak mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Zajmuję się grafiką użytkową (szczególnie plakatem) a także rysunkiem. Na co dzień staram się nie narzekać, 
z różnym skutkiem.
Dorota Morawiec-Winiarska/Powinowactwo form
W swojej pracy skupiam się na relacji pomiędzy dzieckiem a kobietą - matką. Korzystając z intuicji 
i wyobraźni - metodą powielania póz, ruchów jednej bądź dwóch figur, komponuję swoje prace z myślą 
o tym, co związane jest ze środkami formalnymi. 
Dorota Morawiec - Winiarska (ur. 1989). W latach 2010 - 2016, studia na Wydziale Malarstwa i Rzeźby w Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Należy do kolektywu artystycznego Thinkpink Gang. Zajmuje się rzeźbą i rysunkiem. 
Ala Shavashevich/To było większe, póki my nie wzrośliśmy
Duże staje się małym, wspomnienia zmniejszają wszystko czyniąc to odległym. W końcu otrzymujemy coś w rodzaju «zabawkowej pamięci». 
Ala Savashevich urodziła się w m. Stolin, Białoruś. 2010-2014 - studia w Katedrze Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Mińsku, Białoruś́. 2014-2017 - studia w Katedrze Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Obecnie mieszka i pracuje we Wrocławiu.


BIOFILIA/Anna Bujak/wystawa indywidualna/Koszykówka
Jak ujawnić moment kiedy z bezkształtnej ciemnej materii powstaje określona konstrukcja? 
Przejście z chłodnej czarnej pustki ku wszelkiej klarownej żywej formie to afirmacja życia. 
Anna Bujak, rzeźbiarka, autorka instalacji i fotomontaży. W swojej praktyce artystycznej zajmuje się badaniem relacji między światem ludzi i światem natury. Tworzy swoiste wizualne narracje, wykorzystując różnorodne materiały.


Karolina Gajda/Transmutacja No.1/wystawa indywidualna w przestrzeni Browaru Mieszczańskiego/kurator A. Bujak
TRANSMUTACJA NO.1 – jest częścią grupy obiektów, bazujących na przywołanym kształcie sześcianu, który ulega różnym transformacjom. Ingerencja w ich pierwotną formę zmienia jego semiotyczne znaczenie i nadaje nowe właściwości.
Karolina Gajda- ur. 1993 w Legnicy. Dyplomantka na V roku rzeźby w pracowni prof. Christosa Mandziosa. Jej ulubionym materiałem rzeźbiarskim jest metal. Artystka lubi przywoływać znane formy, przekształcać je w różny sposób i bawić się ich znaczeniem.

NA JAWIE/wystawa zbiorowa/studenci ASP/kurator H. Bujak
Wystawa „Na jawie” to przegląd artystycznych działań studentów trzeciego i czwartego roku rzeźby wrocławskiej ASP. Idea wystawy powstała z inspiracji industrialnym charakterem miejsca i odnosi się 
do znaczeń tworzonych przez obiekty artystyczne, dających o sobie znać w zetknięciu z mroczną, zaciemnioną przestrzenią wystawy. Wydobyte za pomocą instalacji świetlnej obiekty, stają się punktami odniesienia dla myśli poruszającej się w ciemnym obszarze rzeczywistości.
uczestnicy: Aleksandra Bojarowska, Hubert Bujak, Agata Czacharska, Klaudia Giwojno, Magdalena Grabiec, Karolina Groń, Jakub Jakubowicz, Aleksandra Klimowska, Daniel Kotowicz, Janina Kudlaszyk, Ada Lach-Lewandowska, Viktoriia Lutsiv, Ewa Pawlińska, Karina Reclik, Klaudia Ślusarczyk, Katarzyna Wcisło, Albert Wrotnowski, Klaudia Wydra, Nikola Zych, Basia Żłobińska. 


SCENA FILMOWA:

7 godzinnych bloków filmowych

1. Blok filmów dla dzieci 

2. Klub Realizatorów Filmowych cz. 1
Klub Realizatorów Filmowych (KRF) to inicjatywa nieformalna, która dąży do zetknięcia ze sobą ludzi wyrażających siebie poprzez film. Spotkania KRF odbywają się w pierwszy wtorek każdego miesiąca we wrocławskim Firleju.

3. Kocham Dziwne Kino
Kocham Dziwne Kino to festiwal filmowy odbywający się od 2012 roku w Pabianicach z inicjatywy Pawła Kaczmarka i Dawida Gryzy. Impreza przybliża szerszej publiczności dzieła niezależnych twórców filmowych, podchodzących do swej twórczości z dystansem i humorem. 

4. Centrum Sztuki WRO
WRO to pierwsza polska instytucja, działająca na przecięciu sztuki współczesnej, mediów i komunikacji. Realizuje ona autorski program wystawienniczy, edukacyjny, badawczy, wydawniczy, eksperymentując z narzędziami i sposobami pracy twórczej i organizatorskiej. 

5. Klub Realizatorów Filmowych cz. 2

6. Grupa Hafciarka
Grupa Hafciarka działa od 2005 roku. Do jej stałego składu należą Jakub Zasada i Jakub Gryzowski. Nierzadko zapraszają do współpracy inne osoby. 

7. Awangranda Wrocławska
Awangranda Wrocławska to nieoficjalne zrzeszenie prezentujące frapującą twórczość wrocławskich artystów „awangroundowych”.  

-DZIECIĘCA WYTWÓRNIA FILMÓW ANIMOWANYCH PRZY GALERII "ENTROPIA"

STREFA FOODTRUCKÓW

WSTĘP WOLNY


..........................
Festiwal sfinansowano ze środków Gminy Wrocław