PODWODNY WROCŁAW 2014

27-28.06.2014

PODWODNY WROCŁAW 2014

miejsca: Browar Mieszczański /27.06/
rzeka ODRA -rejsy 4ma statkami /28.06/

PODWODNY WROCŁAW -NA LĄDZIE

27.06.2014 piątek – Browar Mieszczański, Hubska 44-48

 

Scena Sztuki - wystawy

Postawy –ASP Wrocław - pokonkursowa , ogólnopolska wystawa malarstwa 
"Do siedmiu razy sztuka-wystawa rzeźby ASP Wrocław
Camera obscuraHubert Bujak
Los rzeczy żywychAnna Bujak
„Kobiety moich marzeń Bartosz "NinoVeron" BrudekHand Made - prezentacja prac wykładowców Jeleniogórskiej Szkoły Fotografii. Jacek 
Akt w klasycznej odsłonie- ATELIORA :”Żywe emocje”
Wystawa malarstwa Katarzyna Wołodkiewicz
Prezentacja fotografii i wideo przeglądu fotografii otworkowej OFFO 
Pracownia Otwarta

POKAZY MODY:

"DZIEWCZYNY Z MORSKIEJ GŁęBINY" fashion happening by LADY WROCŁAW

TEATR:

Teatr Sparowani-spektakl „Złap mnie”

 

Koncerty:
LechJanerka 
CPN
Absta
F.A.N.T 
Motorgrado

..........................
..........................

PODWODNY WROCŁAW NA FALACH ODRY 

28.06.2014 sobota - RZEKA ODRA - REJSY CZTEREMA STATKAMI

WROCŁAW - PRZYSTANIE: ZOO, ZWIERZYNIECKA, KARDYNALSKA,

 

Tegoroczna edycja festiwalu podobnie jak w rolu ubiegłym, oparta została na koncepcji umieszczenia poszczególnych działań artystycznych na pokładach pływajcych po Odrze statków wycieczkowych wynajętych specjalnie na ta okazję. W ciągu całego dnia odbędzie się ok 24 rejsów, każdy trwający 1,30 godzinę rejs jest odzielną propozycją programową (spektakl teatralny, koncert, wystawa, zajęcia dla dzieci, spotknie poetyckie, pokaz filmowy).

 



STATEK INDUSTRIAL ART - NEREIDA
Statek Nereida, Przystań Zwierzyniecka

13:45-14:45
performance muzyczno-kulinarny:
JEDZENIE DO RZECZY /DUET SPONTANICZNY
Spotkanie autorskie z Maciejem Tarankiem
DJ Romek Rege

 

15:00-16:30
koncert-performance: 
DARKEKORWAT -My z kosmosu
koncert:
Chain Smokers & Andrzej Sosnowski
DJ Romek Rege

 

16:45-18:15
koncert:
NATALIA LUBRANO
Performance Adama Kaczanowskiego
PROJEKCJE FILMOWE :
FILMOWA SCENA NIEZALEŻNA-WROCŁAW
DJ Romek Rege

 

18:30-20:00
koncert:
FOLIBA
spotkanie autorskie z Agnieszką Wolny – Hamkało
PROJEKCJE FILMOWE ŁYŻKA CZYLI CHILLI
DJ Romek Rege

20:15-21:45
koncert +performance:
BOSKIE TORSY ŁYŻKA CZYLI CHILLI
PROJEKCJE FILMOWE Z KOLEKCJI WRO
DJ Romek Rege

 

 

22:00-24:00 
koncert:
KORMORANY

PROJEKCJE FILMOWE :
KATEDRA SZTUKI MEDIÓW ASP
DJ Romek Rege
…...............................................................

 

STATEK INDUSTRIAL ART - WIKTORIA
Statek WIKTORIA, Przystań Zwierzyniecka

REJSY DLA DZIECI:
13:45-14:45

14:55-15:55
16:05-17:05


WIELKA WYPRAW DO KRAINY MAGII I CZARÓW:
Spotkanie ma formę interaktywnych zabaw teatralnych, dzieci współtworzą opowieść, jednocześnie grając w niej główne role. Wszystko odbywa się w baśniowej atmosferze przygód, tajemnic i niespodzianek. 
WYSTAWA PRAC DZIECI ZE SZKOŁY NR 71 we Wrocławiu

17:20-18:35
koncert:
GRADU MINIMO
Odbijanie wierszy na pieczątkach (Magazyn Cegła nr 24)
DJ MARCEL

 

18:50-20:20
koncert:
SYNAPTINE
promocja 28 nr Magazynu Cegła "Na granicy"
DJ Marcel

20:35-22:05
koncert:
"THE NIGHT" - tribute to MORPHINE
spektakl:
TEATR AD SPECTATORES pt. „EGZORCYTA”
DJ Marcel

22:20-24:00
Muzyczny performance multimedialny, koncert:
Andrzej DUDEK-DÜRER-TRANSMITER  ENERGII  II
MIROSŁAW RAJKOWSKI " Pieśń pierwszej sylaby pierwszego Słowa"
spektakl:
TEATR AD SPECTATORES pt „EGZORCYTA”
DJ Marcel

 

STATEK INDUSTRIAL ART - DRIADA
Statek DRIADA, Przystań Zwierzyniecka


REJSY DLA DZIECI:
13:00-14:00
14:10-15:10
15:20 -16:20

PODRÓŻ PO ŚWIECIE BAJEK
Spotkanie ma formę interaktywnych zabaw teatralnych, dzieci współtworzą opowieść, jednocześnie grając w niej główne role. Wszystko odbywa się w baśniowej atmosferze przygód, tajemnic i niespodzianek. 
PROJEKCJE FILMÓWE DLA DZIECI



 

 

STATEK KALAMBUR I SCENA SZTUKI INTERMEDIALNEJ

Statek Goplana, Przystań Kardynalskia

 

15.00 -16.30 
koncert:
DIXIE TIGERS BAND

 

17.00 -18.30 
koncert: 
CZERWIE CZARNE PRZYJACIOŁY

 

19.00-20.30 
koncert:
PIOTR DAMASIEWICZ & FLESH MACHINE 
wernisaż FLAGI SZTUKI II (kurator: Małgorzata Kazimierczak)

 

 

21.00 – 22.22
koncert: 
ZAPASKA

 

22.50 – 00.00
koncert: 
BAJZEL

 

 

 

FINAŁ PODWODNEGO WROCŁAWIA

22.30 - 4.00, 
ŁĄKA ZA ZOO, przy Przystani Zwierzynieckiej

 

SILENT FIELD DANCES, czyli Cicho Dicho na Trawie

Zagrają w ciszy:

Kanał Niebieski - DJ Roman Rege

Kanał Czerwony - DJ Filip Na Bosaka

Kanał Zielony&Kanał Tajemnic - DJ Matej

UWAGA: Warunkiem uczestnictwa w Cicho Dicho jest posiadanie dowodu osobistego !!!

 

PODWODNE OGNISKO

 

CHILL OUT ROOM przygotowany przez HAPPY BUDDA SHOP i tamże GONGI W NOWIU - NIBURU PROJECT

 

BAR KALAMBUR - zaskakujące miejsce spotkań i mocy